Geen Chiro meer vanaf zondag 1 november…πŸ˜”

Beste ouders, liefste leden

 

Zoals jullie al wel vernomen zullen hebben via het nieuws, zijn we genoodzaakt om onze contacten drastisch te verminderen. Hoewel de Chiro voorlopig nog zou mogen doorgaan voor – 12-jarigen, hebben wij toch beslist om eventjes geen Chiro te geven. Concreet betekent dit dat we vanaf DEZE ZONDAG (1/11) GEEN CHIRO meer geven (ook niet aan leden jonger dan 12 jaar) en dit al zeker tot en met 15 november. We gaan zo snel als mogelijk onze activiteiten terug proberen heropstarten, omdat we weten hoe belangrijk een chirozondag is voor onze leden. Echter kunnen we dit alleen doen als het veilig kan. Momenteel vinden wij het niet verantwoord om alsnog Chiro te geven aan onze jongste leden, want ook zij kunnen besmet geraken en het virus doorgeven.

Over hoe het na 15 november zal verlopen krijgt u later meer informatie.

 

Maar niet getreurd! Om het chirogevoel een beetje te behouden gaan we proberen om online activiteiten te voorzien voor onze leden. πŸ’»πŸ“²De leidsters van elke groep zullen nog communiceren over hoe zij het gaan aanpakken. Of ze dit elke week gaan blijven volhouden hangt af van hoe haalbaar het is en hoeveel respons erop komt. We hopen alvast dat de leden zich ook hiermee zullen amuseren, zoals alleen echte Chiromeisjes dat kunnen!

 

Stay safe en zorg goed voor elkaar!Β πŸ’œπŸ’›β€οΈ

 

Een dikke virtuele knuffel,

De leidsters

Comments are closed.